close
تبلیغات در تدبیربلاگ
تبادل بازدید

ارسال انواع میلگرد به تمامی نقاط ایران

انواع اصلی فلنج چیست؟

ارسال انواع میلگرد به تمامی نقاط ایران

انواع اصلی فلنج چیست؟

ارسال انواع میلگرد به تمامی نقاط ایران

انواع اصلی فلنج چیست؟

انواع میلگرد

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
انواع اصلی فلنج چیست؟

ما معمولاً دو خانواده اصلی از فلنج ها ، فلنج های استاندارد و ویژه را در نظر می گیریم.

فلان استیل چیست؟

"فلنج حلقه ای از فولاد جعلی یا خریدار ضایعات میلگرد ریخته گری است که برای اتصال بخش های مکانیکی لوله یا اتصال لوله به یک مخزن تحت فشار ، پمپ ، شیر یا هر قطعه دیگر تجهیزات طراحی شده است."

معمولاً فلنج ها جوش داده شده یا نخ شده اند و دو فلنج به وسیله اتصال آنها به وسیله واشرها به یکدیگر وصل می شوند تا مهر و موم شود. در صورت تمیز کردن ، اصلاح و بازرسی ، دسترسی آسان به سیستم لوله کشی را فراهم خریدار ضایعات میلگرد می کند.

می توانید در مورد اصول اولیه فلنج فولادی در مقاله ما بخوانید فلنج فلزی چیست؟

پرچم های استاندارد

انواع اصلی فلنج ها عبارتند از:

• لغزش
• نابینا
• Lap-Joint
• جوش سوکت
• موضوع
• جوش و گردن
• دهانه

SLAN-ON FANGE
فلنج بر روی لوله بلغزد و با خریدار ضایعات میلگرد جوش در دو طرف بالا و پایه فلنج حل و فصل می شود. از آنها برای ایجاد مقاومت کافی در اتصال و جلوگیری از نشت استفاده می شود. این فلنج بیش از فلنج های گردن جوش مورد توجه قرار می گیرد زیرا در هنگام برش لوله به دقت بیشتری لازم است ، هزینه تولید پایین تر است اما تقریباً نتیجه مشابهی دارد.

پرچم های BLIND
این فلنج بدون چاقو است. همچنین به عنوان فلنج خالی کننده نامیده می شود ، برای رفع یا پلمپ انتهای یک چارچوب لوله کشی یا خاموش کردن سیستم لوله کشی یا باز کردن کشتی استفاده می شود. بازرسی خریدار ضایعات میلگرد کشتی ها یا سیستم لوله کشی آسان تر است و دسترسی به آن ساده تر است. بسته به شرایط مورد نیاز ، یک فلنج کور را می توان با قطب یا بدون هاب تهیه کرد.

پرچم های مشترک
این مجدداً شبیه به یک فلنج خریدار ضایعات میلگرد برش است ، اما دارای یک شعاع در تقاطع شاخک و صورت فلنج برای قرار گرفتن در انتهای خرد شدن دامان است. صورت روی انتهای خرد ، صورت واشر روی فلنج را تشکیل می دهد. این نوع فلنج در برنامه هایی کاربرد دارد که در آن بخش از سیستم های لوله کشی باید سریع و به راحتی برای بازرسی یا تعویض از بین برود.

پرچم های WOCK SOCKET
این شبیه به یک فلنج برش در طرح کلی است ، اما سوراخ برای پذیرش لوله ضد حوصله است. قطر سوراخ باقیمانده همان قطر داخلی لوله است. فلنج توسط یک فیله که در اطراف قطعه فلنج جوش داده شده به لوله وصل می شود. یک جوش فاصله اختیاری ممکن است در برنامه های پر فشار اعمال شود. بیشترین استفاده در سیستم های فشار قوی مانند خطوط هیدرولیک و بخار است.

پرچم های پیش ساخته

این شبیه به یک فلنج برش در طرح است ، اما سوراخ پیچ خورده است ، بنابراین امکان جابجایی را بدون خریدار ضایعات میلگرد جوشکاری فراهم می کند. این آشکارا کاربرد آن را به سیستم های لوله کشی با فشار نسبتاً کم محدود می کند. فلنج ممکن است بعد از مونتاژ در اطراف مفصل جوش داده شود ، اما این روش رضایت بخشی در افزایش کاربردهای آن محسوب نمی شود.

پرچم های WELD-NECK
به عنوان نام ist ، این فلنج است که توسط جوشکاری گردن فلنج به یک لوله متصل می شود. گران بودن خریدار ضایعات میلگرد آن به دلیل داشتن گردن طولانی است ، اما برای کاربردهای خریدار ضایعات میلگرد استرس زیاد مناسب تر است زیرا گردن تقویت مهم به فلنج را فراهم می کند. شاخه فلنج با خم لوله مطابقت دارد و باعث کاهش تلاطم و فرسایش می شود.

FLANGES / FLANGES TONGUE GROOVE

یک فلنج شیار دائماً با یک فلنج زبان زوج می شود.
فلنج زبان صورت با انگشتر بلند شده (یعنی زبان) دارد. یکی از فلنج ها دارای یک حلقه بلند شده ماشین کاری شده (همچنین به آن زبان نیز گفته می شود) و دیگری دارای افسردگی شیار ماشینکاری شده است (به آن شیار نیز گفته می شود). این دو فلنج باید کاملاً با یکدیگر مطابقت داشته باشند.

جنبه های زبان و شیار در هر دو نوع خریدار ضایعات میلگرد بزرگ و کوچک استاندارد سازی می شوند. آنها عمدتاً برای روکش پمپ و بنت سوپاپ استفاده می شوند.

اتصالات زبان و شیار این مزیت را دارند که خود تراز شوند و به عنوان مخزن چسب عمل کنند. عملیات عمده ماشینکاری به ویژه به دلیل اتصال روسری که اکسید بار را در خط نگه می دارد ضروری نیست.

پرچم های طولانی گردنبند

با توجه به تجربه صنعتی غنی ما ، ما طیف گسترده ای از فلنج های گردن بلند جوش را ارائه می دهیم. متخصصان سازمان ما این فلنج های گردن را از فروشندگان قابل اعتماد منشا می دهند. این فلنج ها به دلیل خریدار ضایعات میلگرد اتصال ساده با لوله های دیگر بی نظیر هستند. علاوه بر این ، محصولات ما برای اهداف پیوندی بطور گسترده در صنایع پالایشگاه استفاده می شود. مراجعان محترم ما می توانند از این طیف کیفی از فلنج ها با قیمت های پیشرو در صنعت بهره مند شوند.

FLANGES ORIFICE
عملکرد فلنج دهانه ، دسترسی به خط برای اندازه گیری گازها یا مایعات است. صفحه نصب شده بین یک جفت فلنج در هنگام نصب در یک خط بسته می شود و کل مونتاژ به عنوان یک اتحادیه فلنج دهانی شناخته می شود. خریدار ضایعات میلگرد پیچ های جک در داخل مونتاژ ، باعث جدا شدن صفحه محفظه می شوند. صفحه or دیافراگم ، دستگاه اندازه گیری ، از یک صفحه نازک با یک مرکز متحد concent لبه مربع ، سوراخ مدور در مرکز تشکیل شده است. در هر فلنج دو شیر سوراخ فشار حفر می شود تا اختلاف فشار را از طریق دهانه اندازه گیری کند.

نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
مطالب مرتبط
پنل کاربری
نام کاربري :
کلمه رمز :
عضویت سریع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
close
تبلیغات در تدبیربلاگ
تبادل بازدید